Zespół

zespol
Paula Szyszko
Paula Szyszko
Fryzjer - Stylista
Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła w 2009 roku. Inspiracje czerpie ze świata mody ale też z życia codziennego. Ma za sobą wiele szkoleń, a jeszcze więcej przed sobą, ponieważ nie lubi stać w miejscu. Zdolna, ambitna i zorganizowana osoba, dążąca do perfekcji. Indywidualistka, również jeśli chodzi o klientów. Jest miłośniczką modelowania poprzez cięcie i naturalnych, ale nie banalnych koloryzacji. Oprócz pracy lubi też sport i zdrowe odżywianie, dlatego jej idea to "w zdrowym ciele zdrowy włos".
Aneta Lange
Aneta Lange
Fryzjer - Stylista
Stylistka z ogromnym doświadczeniem. Jej domeną są nietuzinkowe koloryzacje i strzyżenia o lekkiej i zwiewnej linii . Do każdej z klientek podchodzi indywidualnie . Osoba ceniąca sobie przede wszystkim dokładność i dobry kontakt z klientem. Świetnie odnajduje się również w strzyżeniach męskich.
Katarzyna Owsiak
Katarzyna Owsiak
Make up Artist
Makijażysta gwiazd i charakteryzator filmowy. Make up jest jej pasją. Od lat pracuje z artystami przy filmach, serialach, reklamach, sesjach zdjęciowych. Specjalizuje się w kreowaniu wizerunków i charakteryzacji osób publicznych. Zna wszelki tajniki sztuki makijażu, które pomagają ukryć mankamenty, a zarazem wydobyć ukryte w nas piękno. Wyczaruje makijaż, jaki tylko można sobie wymarzyć: ślubny, wieczorowy, uniwersalny, pasujący do wielu okazji. Cechuje ją podejście indywidualne do każdej osoby. Na bieżąco śledzi trendy, ale nie zawsze ślepo za nimi podąża, bo najładniejsze jest zawsze jeden krok za modą. Lubi naturalny wygląd. Uważa, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko źle umalowane.
{{ snackbar.message }}