Zespół

zespol
Paula Szyszko
Paula Szyszko
Fryzjer - Stylista
Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła w 2009 roku. Inspiracje czerpie ze świata mody ale też z życia codziennego. Ma za sobą wiele szkoleń, a jeszcze więcej przed sobą, ponieważ nie lubi stać w miejscu. Zdolna, ambitna i zorganizowana osoba, dążąca do perfekcji. Indywidualistka, również jeśli chodzi o klientów. Jest miłośniczką modelowania poprzez cięcie i naturalnych, ale nie banalnych koloryzacji. Oprócz pracy lubi też sport i zdrowe odżywianie, dlatego jej idea to "w zdrowym ciele zdrowy włos".
Aneta Lange
Aneta Lange
Fryzjer - Stylista
Stylistka z ogromnym doświadczeniem. Jej domeną są nietuzinkowe koloryzacje i strzyżenia o lekkiej i zwiewnej linii . Do każdej z klientek podchodzi indywidualnie . Osoba ceniąca sobie przede wszystkim dokładność i dobry kontakt z klientem. Świetnie odnajduje się również w strzyżeniach męskich.
Ewa Drobiec
Ewa Drobiec
Make up Artist
Charakteryzatorka i specjalistka od efektów specjalnych, o imponującej filmografii. Nagrodzona m.in za charakteryzację w filmie Wojtka Smarzowskiego ‘Wołyń’. Tegoroczna laureatka nagrody Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w filmie "Kamerdyner". Osobista charakteryzatorka Jima Carreya w filmie True Crimes, i Billa Pullmana w filmie Coldest Game. Odpowiedzialna za stylizacje fryzur m. in Katarzyny Nosowskiej.
{{ snackbar.message }}