Zespół

BG
Aneta Lange

Aneta Lange

FRYZJER - STYLISTA
Stylistka z ogromnym doświadczeniem. Jej domeną są nietuzinkowe koloryzacje i strzyżenia o lekkiej i zwiewnej linii . Do każdej z klientek podchodzi indywidualnie . Osoba ceniąca sobie przede wszystkim dokładność i dobry kontakt z klientem. Świetnie odnajduje się również w strzyżeniach męskich.
Noemi Groblewska

Noemi Groblewska

Makeup & Hair Artist, Terapeuta manualny twarzy
Terapeuta manualny twarzy. Specjalizuje się w liftingujących masażach, które mają działanie odmładzające twarz. Kobido, Zoga, Japoński masaż - to zabiegi, które wykonuje z wielką wiedzą i pasją. Od kilku lat intensywnie pracuje przy sesjach zdjęciowych m.in z Arcadiusem Mauritz, Marcinem Klabanem, Dawidem Grońskim. Do tej pory zrealizowała sesje wizerunkowe Mariety Żukowskiej, Edyty Herbuś, Agnieszki Radwańskiej, Honoraty Skarbek, sesje lookbookowe, klipy muzyczne, sesje na potrzeby polskich i zagranicznych zespołów muzycznych oraz sesje do magazynów ślubnych. Jej prace zostały opublikowane m.in. w nowojorskim Ellements Magazine, Harpeers Bazar Polska. Została wyróżniona przez grono jury podczas I ogólnopolskiego konkursu Makeup Challenge, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii makijaż fashion artystyczny. Projekt POP/ON Reloaded do którego tworzyła makijaże został objęty patronatem Viva Magazine. “Moim pragnieniem jest sprawić, aby każda kobieta odkryła w sobie piękno i aby po spotkaniu ze mną poczuła się wyjątkową”.
Monika Dudzińska

Monika Dudzińska

FRYZJER - STYLISTA
Mistrzyni fryzjerstwa, w zawodzie od 15 lat. Już jako trzynastolatka pomagała w salonie fryzjerskim kuzyna. Specjalizuje się w naturalnych koloryzacjach oraz finezyjnych strzyżeniach. Otwarta na klienta, chętnie doradzi i dobierze odpowiednią fryzurę.
Ewa Komar

Ewa Komar

FRYZJER - STYLISTA
Stylistka fryzur, kolorystka. Kreatywna dusza. Jej pasją są upięcia w dowolnym stylu, na każdą okazję, zarówno do sesji zdjęciowych, jak i na specjalne wyjścia czy śluby. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i świetnej intuicji doradza i dobiera odpowiednie koloryzacje, naturalne oraz kolorowe. Lubi lekkie cięcia podkreślające urodę , tak samo jak klasyczne proste linie. Interesuje się najnowszymi trendami we fryzjerstwie.